بروجن، شهرک صنعتی خادم القرآنی، شرکت سرو ولتاژ

آشنایی با شرکت سرو ولتاژ و خدمات آن ( ساخت و تولید تابلو برق – سینی کابل و نردبان کابل )

سرو ولتاژ، دانش جهانی تولید ایرانی

انسان از ابتدای خلقت تا به امروز دوره های مختلفی را پشت سر گذاشته است. از دوره های پارینه سنگی تا به امروز انسان روزگارهای متفاوتی را دیده است که هرکدام از این دوره ها به واسطه انقلابی عجیب و بزرگ به دوره بعدی منتقل شده است. کشف آتش را می توان اولین و بزرگترین انقلابی دانست که انسان آن را به شکل کاملا طبیعی و اتفاقی دید. بعد از آن می توان اختراع خط، رنسانس و انقلاب صنعتی را جز مهمترین انقلاب هایی دانست که هرکدام دورانی جدید به روی انسان باز کرد. یکی از مهمترین این انقلاب ها را می توان کشف برق و در پی آن اختراع لامپ دانست. بعد از شناخت نیروی برق زندگی انسان وارد مرحله ای جدید شد، مرحله ای که پایه ساز دنیای نوین امروزی شده است. کم کم انسان دانست که باید نیروی برق را در جزئی ترین تا بزرگترین بخش های زندگی و صنعت وارد کنند. این احتیاج کم کم مبحث تولید، انتقال و مصرف برق را به شکل مهندسی و تخصصی ایجاد کرد. امروزه انتقال نیروی برق از نیروگاه ها به مصرف کننده و نحوه اتصال به شبکه برق یکی از اصلی ترین مباحث مهندسی برق می باشد که کارخانه های صنعتی و صنایع سنگین بیشترین وابستگی به این موضوع را دارند. از این رو شرکت هایی مانند سرو ولتاژ با ساخت و تولید تابلو برق در طرح های سیواکن و یونیسیف و انواع سینی کابل و نردبان کابل به وجود آمدند تا انتقالی امن و با کمترین نویز مصرف کننده به شبکه اتصال را فراهم بیاورد.

خدمات سرو ولتاژ در ساخت و تولید تابلو برق و …

سرو ولتاژ به خوبی می داند که ساخت و تولید تابلو برق و انواع سینی کابل و … تنها یک بخش از جذب مشتری را در برمی گیرد. ارائه خدمات منطقی و درست و داشتن پشتیبانی قوی از ویژگی های یک شرکت موفق در هر حوزه کسب و کاری می باشد. شرکت سرو ولتاژ با ارائه کیفیت مناسب در ساخت و تولید تابلو برق توانسته پشتیبانی خوبی از محصولات خود داشته باشد و مشتری مداری را به عنوان یک اصل اساسی سرلوحه خدمات و محصولات خود می داند.

یکی از ویژگی های بارز شرکت تولیدی ایرانی سرو ولتاژ این است که در ساخت و تولید تابلو برق و ارائه خدمات سابقه ای بالغ بر 13 سال دارد. از این رو می توان در موارد حساس و مهمی چون دریافت و انتقال برق به آن اعتماد کرد. بجز ساخت و تولید تابلو برق شرکت سرو ولتاژ دو خدمت اصلی به مشتریان خود ارائه می دهد:

  1.  پیمانکاری برق و تاسیسات : این شرکت با داشتن گواهینامه های معتبر پیمانکاری و با داشتن سابقه پروژه هایی مانند صنایع سیمان و آب و فاضلاب و … می تواند خدمات مهندسی و پیمانکاری خوبی به مشتریان خود ارائه بدهد.
  2. پانچ و خم CNC: این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های اتوماتیک اقدام به خم و پانچ  CNC را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت انجام می دهد.

مطالب مرتبط