بروجن، شهرک صنعتی خادم القرآنی، شرکت سرو ولتاژ

ساخت و تولید تابلو برق در انواع مختلف

سرو ولتاژ، دانش جهانی تولید ایرانی

نیروی برق یکی از اساسی ترین و مهمترین نیروهای و منابع انرژی در دنیای امروز محسوب می شود. بسیاری از سیاست مداران و دانشمندان و اقتصاددان ها تلاش می کنند تا استفاده از منابع زیرزمینی مانند زغال سنگ و نفت و .. را کاهش دهند و شاید به صفر برسانند. اما هیچ انسانی نمی تواند تصور کند که روزی بدون نیروی برق زندگی در جریان باشد. از طرفی برق نیرویی بسیار خطرناک محسوب می شود، بنابراین در هر سه مرحله تولید، توزیع و مصرف برق باید از ابزارآلات درست و با کیفیت استفاده کرد تا ضریب اطمینان بالاتری داشته باشیم. شرکت سرو ولتاژ با ساخت و تولید تابلو برق و انواع نگهدارنده های کابل با کیفیت و استانداردهای جهانی سعی کرده است قدمی مفید در این راه بردارد. بزرگترین ویژگی سرو ولتاژ در ساخت و تولید تابلو برق و انواع لوازم جانبی در این است که این شرکت یک تولید کننده داخلی و ایرانی می باشد که از طرح ها و تکنولوژی برتر اروپا و آمریکا استفاده می کند. بنابراین مشتری های آن علاوه بر کسب کیفیت مناسب و عالی می توانند از قیمت های مناسب آن نیز لذت ببرند. بجز این شرکت سرو ولتاژ با داشتن سابقه های پیمانکاری در زمینه برق و تاسیسات به خوبی می تواند مشکلات و نیازهای عمده مصرف کنندگان را تشخیص دهد، از این رو در ساخت و تولید تابلو برق سعی داشته این موارد را رعایت کند تا بهترین کیفیت با بالاترین ضریب امنیتی در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

انواع ساخت و تولید تابلو برق شرکت سرو ولتاژ

شرکت سرو ولتاژ بجز تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل در مدل ها و اندازه های مختلف، بیشترین نیروی خود را برای ساخت و تولید تابلو برق در انواع مختلف صرف کرده است. انواع ساخت و تولید تابلو برق به شرح زیر می باشد:

1-      تابلو برق های فشار ضعیف

2-      تابلو برق های فشار متوسط

تابلو برق های فشار ضعیف در مدل های مختلف: تابلو برق طرح سیواکن (  SIVACON 8PT )، تابلو برق طرح ریتال ( PS 4000 )، تابلو برق دیواری ( WALL MOUNTED )، تابلو برق بارانی ( OUT DOOR ) و تابلو برق (  DESK PANEL  ) تولید می شود. البته دقت کنید که برخی از این طرح ها مانند طرح سیواکن در دو مدل کشویی و ثابت تولید می شود. همانطور که میدانید طرح کشویی این مزیت را دارد که تابلو برق به صورت یونیتی می باشد و در صورت اختلال در یک یونیت، سایر بخش ها از خطا دور می مانند و آن بخش خراب و دچار خطا به راحتی تعویض می شود. اما تابلو برق های فشار متوسط در مدل های کشویی طرح یونیسیف (  UNISAFE ) و طرح کمپکت تولید می شود.

اگر بخواهیم  گریزی نیز به وسایل نگهدارنده کابل ها بزنیم می توانیم بگوییم که شرکت تولیدی خدماتی سرو ولتاژ بجز ساخت و تولید تابلو برق دست به تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل به همراه کاورهای آن ها می زند. این سینی ها و نردبان های کابل در طرح ها و اندازه های مختلف تولید می شود که به راحتی می تواند پاسخگوی یک پروژه باشد.

مطالب مرتبط